جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بیمه آموزشیاران واریز می شود

  باقرزاده :بیمه آموزشیاران واریز می شود/همکاری۵۰ هزار آموزشیار با نهضت سوادآموزی

  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینکه موضوع بیمه آموزشیاران سازمان نهضت سوادآموزی بزودی به استان ها ابلاغ می شود، گفت: سالانه ۵۰ هزار آموزشیار با سازمان نهضت سوادآموزی همکاری می کنند. مجله خبری فرهنگیان: علی باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که چه […]

  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینکه موضوع بیمه آموزشیاران سازمان نهضت سوادآموزی بزودی به استان ها ابلاغ می شود، گفت: سالانه ۵۰ هزار آموزشیار با سازمان نهضت سوادآموزی همکاری می کنند.
  مجله خبری فرهنگیان: علی باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که چه تعداد آموزشیار در سازمان نهضت سوادآموزی برای آموزش به بیسوادان در حال فعالیت هستند؟، اظهار کرد: سیاست سازمان نهضت سوادآموزی در تامین نیرو تغییر کرده است نیروی آموزش و پرورش، رسمی و پیمانی و افرادی که سابقه سواداموزی داشته اند، می توانند در سازمان مشغول به فعالیت باشند.

  وی ادامه داد: از سال ۹۰ به بعد، استفاده از ظرفیت غیردولتی و خرید خدمت، راه های تامین نیروی سازمان نهضت سوادآموزی شد. ما نیروی استخدامی در سازمان نداریم.

  باقرزاده بیان کرد: برای آموزش دهنده ها در بیمه سقفی تعیین شده است تا بیمه آموزش دهنده واریز می شود و پس از هماهنگی این موضوع بزودی به استان ها ابلاغ خواهد شد که بیمه آن ها صرف نظر از قرارداد هرماه واریز شود.

  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سالانه ۵۰ هزار آموزشیار با سازمان نهضت سوادآموزی همکاری می کنند که ۱۵ هزار نفر معلم، کارمند دولت یا آموزش فرد به فرد هستند و ۳۵ هزار با سازمان نهضت سوادآموزی به عنوان نیروی آزاد همکاری مستمر دارند.

  منبع: پانا


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 1 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : سازمان ,سوادآموزی ,نهضت ,آموزش ,بیمه ,هزار ,نهضت سوادآموزی ,سازمان نهضت ,بیمه آموزشیاران ,هزار آموزشیار ,سوادآموزی همکاری ,نهضت سوادآموزی همکا ,
  بیمه آموزشیاران واریز می شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر